Baloniki reklamowe dla firm

Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Nie masz pomysłu na reklamę swojego przedsiębiorstwa? Wykorzystałeś już popularne gadżety reklamowej, jak długopisy, smycze, czapeczki lub koszulki z nadrukiem? Działania marketingowe wymagają dużych kosztów, aby dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców. Warto postawić na produkt, który wpada w oko i nie jest zbyt drogi. Dobrze, aby był on dostępny także dla dzieci, które często wymuszają na swoich rodzicach kupno danej rzeczy. W ten prosty sposób zwracając uwagę dziecka, docierasz także do jego opiekunów.

Promocja firmy

Tanim i skutecznym sposobem na promocję są baloniki reklamowe dla firm. Możesz zamówić paczkę 50 lub 100 sztuk balonów, aby sprawdzić, czy potencjalni klienci są nimi zainteresowani. Jeśli tak, dokupisz następne. Cena za tego typu balon wynosi nawet kilka złotych. Możesz zdecydować się na tradycyjne baloniki, czyli takie wypełniane powietrzem lub kupić te, które mają w sobie hel.

Nadruk na balonach

Firmowe baloniki reklamowe powinny mieć nadruk w postaci nazwy i logo przedsiębiorstwa. Możesz także umieścić na nich adres strony internetowej firmy. Całość musi być czytelna, także z większej odległości. Wybierz również kolor balonów. Dobrze, aby były one utrzymane w jednej tonacji, dzięki czemu klienci łatwiej zapamiętają firmę. Pamiętaj jednak, że kolory: biały oraz czarny raczej nie przyciągną uwagi dzieci, a to właśnie one będą bawić się balonikami.

Gdzie rozdawać baloniki reklamowe?

Wiosna i lato to idealny czas na rozdawanie gadżetów reklamowych. Firmowe baloniki reklamowe możesz wręczać potencjalnym klientom pod siedzibą firmy, na ulicach, a przede wszystkim na miejskich piknikach, festiwalach, targach – czyli wszędzie tam, gdzie możesz swobodnie promować swoją firmę. Dzieciom na pewno spodoba się, jeśli balony będzie rozdawała osoba przebrana za znaną i lubianą postać z bajki, na przykład Kubusia Puchatka, Smerfa, Misia lub Kota w butach. Dobrze, aby maluchy mogły zrobić sobie darmowe zdjęcie z taką osobą. Taka atrakcja wpłynie pozytywnie na wizerunek firmy. Oprócz tego można rozdawać również drobne cukierki.

Tagi: , , ,

© 2016 - 2021 WuCe Blog