Cukierki reklamowe – świetny sposób na uczczenie urodzin pracownika

Cukierki reklamowe

Cukierki reklamowe

Każdy z nas pamięta z pewnością czasy szkolne, kiedy to z okazji urodzin częstowało się swoich kolegów i koleżanki cukierkami. W podobny sposób święto to obchodzi się w wielu firmach. Warto, aby szef pomyślał o drobnym upominku dla swojego pracownika z tej okazji – może to bowiem wpłynąć niezwykle pozytywnie na budowę relacji w zespole i przyczynić się do zwiększenia motywacji. To również doskonały sposób na poprawę wizerunku firmy. Poniżej kilka ciekawych sposobów na urodzinowe upominki dla pracowników.Cukierki reklamowe doskonale sprawdzą się w roli prezentu, w szczególności jeżeli wręczymy je razem z kartką z życzeniami od pozostałych współpracowników. Taki miły gest z pewnością pozostanie w pamięci solenizanta przez długi czas. Alternatywę dla ozdobnego woreczka wypełnionego cukierkami stanowić może elegancka bombonierka, na przykład drewniana czy metalowa, wypełniona pralinkami lub truflami.

Cukierki reklamowe pojawić mogą się na biurku pracownika razem z innymi okolicznościowymi dekoracjami takimi, jak konfetti czy brokat, które rozsypać można po biurku. W tym wyjątkowym dniu warto również pomyśleć o udekorowaniu biura balonami i zamówieniu okolicznościowego tortu, który wszyscy pracownicy zjedzą wspólnie, na przykład w sali konferencyjnej.

cukierki reklamowe stanowić mogą również dodatek do właściwego prezentu od szefa i współpracowników. Pomysłów na taki podarunek jest mnóstwo. Doskonale do tego celu sprawdzi się na przykład bilet do kina czy voucher do SPA, restauracji lub jednego ze sklepów internetowych, na przykład z książkami czy produktami związanymi z hobby pracownika. Każdy z pracowników obchodzących urodziny ucieszy się także z prezentu w formie przeżycia, na przykład przejażdżki sportowym samochodem czy skoku na bungee. Niektórzy pracodawcy oferują z tej okazji dzień wolny, co pozwala solenizantowi na spędzenie go w dowolny sposób – z rodziną czy z przyjaciółmi. Przygotowania do urodzin pracownika warto rozpocząć odpowiednio wcześnie tak, by mieć pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.

Tagi: , ,

© 2016 - 2021 WuCe Blog