Skip to content

Disney+ dostępny w wielu platformach

Polski dostawca płatnej telewizji Polsat jako jedyny w Polsce zaoferuje usługi streamingowe Disney+. Nowi i obecni klienci Polsat Box, Plus, Netia i Polsat Box Go będą mogli korzystać z ofert wiązanych z Disney+. Usługa Disney+ pojawi się w ofertach wiązanych Polsat Box, Plus, Netia i Polsat Box Go 14 czerwca, czyli w dniu premiery w Polsce. The Walt Disney Company ogłosiło, że nowy serwis streamingowy Disney+ będzie dostępny w pakiecie z Polsat Box. Oznacza to, że osoby, które wykupią abonament w boxie będą miały dostęp do serwisu streamingowego Disney+, a także innych kanałów telewizyjnych, bez dodatkowych opłat. Dodatkowo Polsat Box zapowiedział, że Disney+ znajdzie się w ofertach z pakietem L oraz z pakietami dodatkowymi i abonamentem od 100 zł/miesiąc. W tych ofertach dostęp do Disney+ w cenie oferty przez całą umowę.

Plus – bezpłatnie przez rok w każdym abonamencie głosowym i internetowym (Internet 5G/LTE i Plus Światłowód), Netia – bezpłatnie przez rok w ofertach stacjonarnego dostępu do Internetu i pakietach z usługami telewizyjnymi.Polsat Box Go Premium to nowa oferta, która łączy trzy usługi abonamentowe: Internet, telewizję i telefon komórkowy z możliwością przenoszenia numeru. W skład pakietu wchodzi Disney+, czyli największa na świecie biblioteka ekskluzywnych treści od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic i innych treści rozrywkowych dostępnych pod marką Star Disney+. Dzięki tej promocji klienci otrzymają darmowy Disney+ na dwa lata, gdy połączą 3 usługi abonamentowe (Internet, telewizję i telefon komórkowy z możliwością przenoszenia numerów).

Kontakt z platformą NC+ jest dostępny na stronie internetowej telefon nc plus. W najbliższym czasie zostanie ona zastąpiona przez platformę Canal+. Klienci są na bieżąco informowani o nadchodzących zmianach.

2 komentarze

  1. Tomek
    20 września 2022 @ 16:43

    Myślę, że Disney+ to naprawdę ekscytujący nowy serwis streamingowy. Jest godny uwagi, ponieważ jest dostępny na wielu platformach, co oznacza, że jest dostępny dla szerszej publiczności niż niektóre inne usługi.

  2. Franek
    20 września 2022 @ 16:48

    Ta platforma posiada ogromny zbiór znanych treści. Mam nadzieję, że będzie nadal przynosić zadowolenie swoim widzom.

Dodaj komentarz